Únor 2012

Profil: Borůvkovej Mufin

28. února 2012 v 20:24 Členové: A - L
Jméno: Borůvkovej Mufin
Věk: 13
Tvorba v klubu: -
Co o sobě říká: Jsem holka, která ráda vyčnívá. Všude. Věřte, že kdybych stála v houfu deseti lidí, tak poznáte, že to jsem já a to nejen kvůli červený ofině. Co ještě říct? To, že mě psaní baví, jsem si uvědomila v páté třídě kdy jsem začala na básničkách a na hódně krátkých článcích posetých chybami. Věřte nebo ne, nikdy jsem nebyla pixelkářka a diplomkářka. Teď už tak nějak stručně víte, kdo jsem. (Ukecaná jsem jenom trošku, vážně!)
Účasti v soutěžích: Zatím se neúčastnila v soutěžích
Úspěchy v klubu: Zatím žádné úspěchyNapiš horor a vyhraj knihu!

26. února 2012 v 15:29 Soutěž: Napiš horor a vyhraj knihu!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Soutěž o knihu podle tvého výběru!

Únor pomalu končí a spolu s březnem je tu i první literární soutěž. Nemuseli jsme dlouho přemýšlet o ceně. O co jiného byste měli soutěžit, než právě o knihu, které jsou nám, amatérským pisálkům, nejblíže?

Zadání soutěže

Tvým úkolem bude napsat příběh s horrorovou tématikou o délce 2500-3000 znaků. Nebudeš to mít ale tak jednoduché. Příběh musí obsahovat pět slov: Hello Kitty, skafandr, vidlička, kaktus a klaun. Pořádí i pády slov jsou na tobě. Příběh se musí odehrávat v koupelně!


Profil: Sherylin Lee

26. února 2012 v 13:26 Členové: A - L
Jméno: Sherylin Lee
Věk: -
Ukázka tvorby na osobním blogu: Keby sa nestavila
Tvorba v klubu: Zatím nepřidán žádný příspěvek
Co o sobě říká: píšem pre radosť :)
Účasti v soutěžích: Napiš horor a vyhraj knihu (2.místo)
Úspěchy v klubu: 2.místo v soutěži "Napiš horor a vyhraj knihu"Profil: Avalon

8. února 2012 v 21:19 Členové: M - Z
Jméno: Avalon
Věk: 15
Ukázka tvorby na osobním blogu: http://poetia.blog.cz/1208/zpevy-deste
Tvorba v klubu: -
Co o sobě říká:
Jsem zkrátka "jiná."
Jako bouře. Jmenuji se Jana a narodila jsem se v Hradci Králové 18. 3. 1997. Od roku 2012 jsem studentkou Obchodní Akademie v Brně, oboru knihovnických a informačních systémů a služeb. Věci, které berou ostatní jako samozřejmost, jsou pro mě neuvěřitelně složité a naopak. Chvíle pro psaní veršů jsou pro moji duši intimnější nežli erotika a knihy mám v žebříčku hodnot vysoko nad make-upem. Mám za sebou několik literárních soutěží, ve kterých jsem se překvapivě dobře umístila a publikování psaní na blogu mě provází už od roku 2009. Za tu dobu jsem se stala členkou Autorského klubu, Literárního klubu a rok jsem vedla Klub Snílků. Mimo jiné jsem patřila i do zapomenuté Autorské Tlupy a od založení přispívám na redakční fanblog Hp povídek pro každého. A co je podstatné? Euforie při psaní. Jiná euforie, silná jako bouře.

Účasti v soutěžích: Zatím se neúčastnila v soutěžích
Úspěchy v klubu: Zatím žádné úspěchyProfil: Tail-Haris

8. února 2012 v 21:09 Členové: A - L
Jméno: Tail-Haris
Věk: 14
Tvorba v klubu: Zatím nepřidán žádný příspěvek
Co o sobě říká: Baví mě spousta věcí. Hodně čtu, snažím se psát, kreslím, navlékám,... prostě od všeho trochu (i když málokdy je čas)
Účasti v soutěžích: Zatím se neúčastnila v soutěžích
Úspěchy v klubu: Zatím žádné úspěchy