Duben 2012

Profil: Linda Teatime

30. dubna 2012 v 18:24 Členové: A - L
Jméno: Linda Teatime
Tvorba v klubu: -
Co o sobě říká: Jsem Primánka, mám ráda knížky a kreslení, krimi seriály. Jednou bych se ráda stala psycholožkou.
Svůj volný čas trávím buď v šatně našeho gymnázia, s knížkou v přecpaném auobuse, s tužkou v ruce (nebo jinde) a skicákem, a- ruku na srdce- u počítače. Jsem líná, i když se to snažím jakkoli zamaskovat. Mám ráda slané věci a zelenou barvu. Jiné světy. Najémné vrahy. Lišky. Zkártka jsem to já.
Homo Homini Vulpes.
Účasti v soutěžích: Zatím se neúčastnila v soutěžích
Úspěchy v klubu: Zatím žádné úspěchy
Profil: Alex

30. dubna 2012 v 18:21 Členové: A - L
Jméno: Alex
Tvorba v klubu: -
Co o sobě říká: Jsem Alex, ale říkají mi různě. Psycho, debil, blázen, magor, úchyl, spisovatel, prcek.. Je toho moc. Miluju hudbu, ráda zpívám, i když vím, že v tom zase tak dobrá nejsem. Ráda se předvádím a taky proto bych chtěla zkusit herectví. Taky šermuju, fotím, točím a hlavně.. píšu. Psaní je pro mě vším, baví mě to a je to jediná věc, které věřím. A jaká opravdu jsem? Někdy až moc upřímná. Pořád se směju, i když mi do smíchu není. Celý můj život je hraní, ale ne v můj prospěch. Hraju hru, abych ochránila ostatní. Ráda se ničím zevnitř. Miluju rock'n'roll a 60-80 léta. Jsem často nervózní, ale když mám něco předvést, nebo zazpívat, opadne to. Prostě si musím být jistá, že je to ono. A jsem někdy až přecitlivělá. Jo a.. nikdy nezavřu pusu.
Účasti v soutěžích: Zatím se neúčastnila v soutěžích
Úspěchy v klubu: Zatím žádné úspěchy
Téma: Temnota

26. dubna 2012 v 19:17
Myslím, že tohle téma nepotřebuje bližší představování.
Sanžil jsem se o to, aby bylo flexibilní - aby se na něj dala napsat i sci-fi povídka i fantasy povídka.
Snad se Vám bude líbit :)

PRAVIDLA

• Každý příspěvek do prózy by měl mít aspoň 50 slov.
• Každý příspěvek do poezie by měl mít aspoň 8 veršů.
• Na každé téma můžeš zaslat pouze 2 výtvory.
Maximální rozsah je 5 normostran (1 normostrana = 1800 znaků [Včetně mezer])
Pokud jsi zařazen/a do seznamu členů poezie, můžeš napsat i prózu a naopak.
Jestliže tvůj výtvor nezveřejníme do pěti dnů a nejsme momentálně bez přístupu na internet (o tom bychom dali vědět pomocí blogu), zašli nám svou tvorbu ještě jednou. Je možné, že jsme email přehlédli, nebo se zkrátka z nepochopitelných důvodů neodeslal.
• Samozřejmě nevadí, když svou tvorbu zveřejníš nejenom v klubu, ale i na svém osobním blogu.
Všechny dotazy a připomínky směřuj na email literarni-klub@seznam.cz, nebo rovnou sem do komentářů. Veškeré nejasnosti se budeme snažit vyřešit.
Máte čas do 10.5.2012!

Wulfricovy skromné plány do budoucna…

26. dubna 2012 v 16:00
Co vás čeká a nemine?


Profil: Marika Tepeš

25. dubna 2012 v 22:18 Členové: A - L
Jméno: Marika Tepeš
Tvorba v klubu: -
Co o sobě říká: O svém volném času ráda kreslím a píšu povídky. Ve škole mě baví Výtvarná výchova a hudební výchova. Ráda poslouchám hudbu ve všech žánrech(podle toho, co mě chytne za náladu). Hrozně ráda čtu fantasy a horrory. Také mě fascinují paranormální jevy a upíři. Čtu o nich a dívám se na filmy. Nějak mě neláká se podívat na stmívání, protože upír není podle mě někdo, kdo pije zvířata. Žiji více ve vlastním světě než v reálném a hodně si to užívám. :D
Účasti v soutěžích: Zatím se neúčastnila v soutěžích
Úspěchy v klubu: Zatím žádné úspěchy
Ptejte se

22. dubna 2012 v 13:09
Poslední dobou se s dotazy roztrhl pytel. Ať už se jednalo o soutěže, tvorbu, členství, úpravy profilů a dalších věcí.


Proto zakládáme rubriku "Ptejte se". Do komentářů směřujte všechny své dotazy, zde vám taky bude odpovězeno. Nebudeme vám odpovídat na váš blog, proto si odpovědi na vaše dotazy hlídejte.

Vašich otázek napsaných pod ostatní články si nemusíme všimnout! Proto je lepší, zeptat se v rubrice k tomu určené.Vážnější dotazy, nebo větší nejasnosti můžete směřovat i na email literarni-klub@seznam.cz. Nezapomeňte do předmětu uvést heslo "DOTAZ".


Profil: Jehane O´Tee

22. dubna 2012 v 11:17 Členové: M - Z
Jméno: Jehane O´Tee
Věk: 23
Ukázka tvorby na osobním blogu: http://outy-jehane.blog.cz/1204/sbohem-jany-eyreove
Tvorba v klubu: -
Co o sobě říká: Co bych vám tak o sobě prozradila, aby vás to zajímalo... Jsem úplně normální holka, jako každá jiná - teda normální jsem do té míry, nakolik zrovna nepodléhám svým trhlým nápadům a dobám dávno minulým. Ráda píšu. Když mě to chytne, nejraději bych psala celé dny a celé noci. Rytíři, gentlemani, dámy v šatech středověkých i předválečných, klobouky, rukavičky a romantika, to všechno je můj svět. A snění! Kde bychom byli bez snění :)
Účasti v soutěžích: Zatím se neúčastnila v soutěžích
Úspěchy v klubu: Zatím žádné úspěchyProfil: Terka

18. dubna 2012 v 21:59 Členové: A - L
Jméno: Terka
Věk: 13
Ukázka tvorby na osobním blogu: http://fajn-live.blog.cz/1204/osudovy-zablesk-2-dil
Tvorba v klubu: -
Co o sobě říká: Ráda si vymýšlím nové vlastní světy a do nich příběhy postav. Ráda sportuju, kreslím, píšu... Jsem štíhlá, mám hnědé vlasy a světle zelené oči. Do teď se ráda dívám na pohádky, ale prokládám to horory a romantickými a dobrodružnými filmy. :)
Účasti v soutěžích: Zatím se neúčastnila v soutěžích
Úspěchy v klubu: Zatím žádné úspěchyRozhodni o vítězi!

17. dubna 2012 v 20:01 Soutěž: Napiš horor a vyhraj knihu!
Soutěžící jsou plni očekávání a čtenáři hltavě čtou zaslané příspěvky. Jen Vy rozhodnete o tom, kdo se stane vítězem oficiálně první soutěže v Literárním klubu!
Přišlo nám celkem šest soutěžních textů. Popravdě, tolik jsme ani nečekali. Přece jen klub existuje krátkou dobu a neměl pořádnou šanci se zviditelnit. Proto, všem klubákům, kteří se zapojili, z celého srdce děkujeme! :)
Některé texty byly slabší, některé naopak jakoby z pera profesionála vypadly. Nic ale nevzdávejte a nenechávejte náhodě, vyhrát může každý! Pročetli jsme si všechny soutěžní texty a musíme podotknout, že minimálně za přečtení stojí každý z nich!

O vítězi se rozhodne pomocí hlasování v anketé, kterou nalezneš níže. Neškemrej o hlasy! Je to trapné, nemáš sebeúctu? Klidně si na blog zveřejni něco jako "Podpoř mě v soutěži", ale nekonečné spamování pod nejnovějšími články větami: "Hlasuj pro mě, oplatím", je ubohost. Hlasování končí v pondělí, 14.května 2012!

Nedočkavci již jistě vyčerpávající úvod přeskočili a nemohou se dočkat soutěžních povídek. V celém článku najdeš jejich seznam i s autory a anketou, která rozhodne o vítězi!

Text: Wulfric

17. dubna 2012 v 20:00 Soutěž: Napiš horor a vyhraj knihu!
Dnes, 17.4.2012, ve 20:00 zveřejňujeme všechny soutěžní texty do soutěže "Napiš horor a vyhraj knihu". Texty jsou neupravované, zveřejňujeme je v tom stavu, v jakém nám byly zaslány. Úkolem bylo vymyslet horor, ve kterém se vyskytují slova Hello Kitty, skafandr, vidlička, kaktus a klaun. Zároveň se příběh musí odehrávat v koupelně. Seznam všech soutěžních textů i hlasovací anketu nalezneš [zde].
Autor: Wulfric
Název: Stalo se v koupelně