Text: Slečna Ehm

17. dubna 2012 v 20:00 |  Soutěž: Napiš horor a vyhraj knihu!
Dnes, 17.4.2012, ve 20:00 zveřejňujeme všechny soutěžní texty do soutěže "Napiš horor a vyhraj knihu". Texty jsou neupravované, zveřejňujeme je v tom stavu, v jakém nám byly zaslány. Úkolem bylo vymyslet horor, ve kterém se vyskytují slova Hello Kitty, skafandr, vidlička, kaktus a klaun. Zároveň se příběh musí odehrávat v koupelně. Seznam všech soutěžních textů i hlasovací anketu nalezneš [zde].
Autor: Slečna Ehm
Název: Koupelna

Mejdlo mojí sestry s potiskem Hello Kitty mě vždycky děsně rozčilovalo. A mojí sestru zase rozčilovalo, že si na záchod beru vidličku a skleničku s okurkama, který jsem tam jedla. A víte co rozčilovalo naší mámu? Kaktus. Teda, on jí nevail tak úplně ten kaktus, jako spíš fakt že byl od našeho táty kterej jí nechal.

Naše rodina je sama vo sobě dost divná a asi vždycky bude. Mady, totiž moje sestra se bojí klaunů, protože jedou vyděla nějakej stupidní horor, když jsem jí měla hlídat. Taky jsem za to dostala celkem dost vynadáno, od mámy. A táta měl zase svůj tříhodinovej proslov že s emám o svojí malou sestru starat. Malou? Je jí deset. A já mám ve čtrnácti taky jiný starosti než se starat o haranta.

Ale zpátky k jádru. Zrovna jsem stála v koupelně, snažila si upravit vlasy a ukusovala ty vokurky.
Když jsem jich spořádala víc než jest zrávo, přejela jsem si zuby kartáčekem a dalších minimálně patnáct minut se snažila vytvořit si na hlavě přijatelnej účes. Když se mi to konečně (ne) povedlo, vřala jsem si řasenku a nakonec s epokusila si udělat oční linky. Jenže zrovna zaklepala sestra a mě ujela ruka. "Maddy!!" zařvala jsem na osobu za dveřma podrážděně a chystala se jí otevřít, ale uklouzla mi noha, rozsekala jsem se o kliku a na chvíli omdlela.
Když jsem se probudila, byla jsem pořád v koupelně a podle hodin vedle zrcadla uplynulo pět minut. Sestra na dveře pořád celou tu dobu klepala, tak jsem jí otevřela.

Nebyla to sestra. Byl to nějakej chlápek ve skafandru, kterýho jsem se příšerně lekla a málem omdlela. A kdybych omdlela, byo by to lepší. Ten chlápek nebyl zrovna dvaktá nadšenej když mě vyděl a vystratoval po mě s nožem.

Když jsem s eprobudila, ležela jsem pořád v koupelně v kaluži krve a podle hodin uplynula nějaká půl hodina. Ze schodů jsem jenom slyšela křik mámy, ať si pospíšim nebo přijdu pozdě do školy.
Mámě s epovedlo vyběhnout až na horu a když mě vyděla, omdlela.
Když jsem byla později v nemocniční koupelně, doktoři mi řekli že máma vypověděla, že s eokolo mě vznášel nůž, který mě několikrát bodnul.
Kriminalisté potom našli ve sprcháči ležet skafandr od krve.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ebolin Ebolin | Web | 17. dubna 2012 v 20:02 | Reagovat

Líbí se mi námět - originální!!!

2 *Wulfric* *Wulfric* | Web | 18. dubna 2012 v 8:12 | Reagovat

Zajímavé dílo :)
Ale zdá se mi, že občas opakuješ slovíčka a třeba v předposlední větě tam být nemuselo.
Trochu mi vadí ty překlepy, ale i tak se to dobře čte .)

3 Skřítek Skřítek | Web | 18. dubna 2012 v 20:22 | Reagovat

Já prostě miluju tvůj humor! Kdo jinej by do hororový povídky v koupelně narval, že jí okurky na záchodě, že jo...
Je to boží!

4 Tazi Tazi | Web | 25. dubna 2012 v 22:26 | Reagovat

[1]: Děkuju^^

[2]: Já vím, ty překlepy jsem měla pořádně opravit..

[3]: Áno, okourky:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama