Květen 2012

Profil: Sasanka

26. května 2012 v 23:09 Členové: A - L
Jméno: Sasanka
Věk: 18
Blog: http://povidky-inc.blog.cz/
Ukázka tvorby na osobním blogu: http://povidky-inc.blog.cz/1203/houslista
Tvorba v klubu: -
Co o sobě říká: 18, 99-79-109, 175, 75, 39, 3, 99999999999999. Tak by vypadala má osoba v číslech. Věk, míry, výška, váha, velikost boty, ročník, který studuju, počet nesplněných a nesplnitelných snů. Jsem ohromný snílek, ale zároveň taky realista, což se může zdát jako neslučitelná kombinace, ale mě to nějak prochází. Ráda bych o sobě řekla, že jsem jiná než ostatní, že jsem originální a nezaměnitelná, ale naštěstí se mi během posledních tří let, které jsem strávila na jazykovém lyceu, podařilo zapadnout do davu (i když pořád vyčuhuju kvůli své výšce a lásce k vysokánským podpatkům - 10 cm není problém). Miluju čokoládu a nakupování, nesnáším děti a lidi se stejným oblečením, jako mám já. Poctivě hltám každou knížku, kde se mihnou upíři (i když autorku Upířích deníků bych posadila za mříže!) naopak mi k srdci nepřirostli draci. I po tolika letech si myslím, že nikdy nikdo nenapíše nic lepšího než Harryho Pottera, díky kterému jsem se vlastně dostala k psaní. Nebýt paní Rowlingové, stále bych bezúspěšně hledala smysl života...
Účasti v soutěžích: Zatím se neúčastnila v soutěžích
Úspěchy v klubu: Zatím žádné úspěchy
Profil: Deniss♫

25. května 2012 v 23:43 Členové: A - L
Jméno: Deniss♫
Tvorba v klubu: -
Co o sobě říká: Jsem věčně zasněná holka a žiju tak trochu ve vlastním světě. Mezi mé koníčky patří hra na kytaru, čtení, péče o zvířata a hlavně psaní, u kterého trávím většinu volného času. Jednou v dospělosti bych chtěla vydat vlastní knížku a splnit si tak svůj velký sen.
Mezi mé oblíbené autory patří Richelle Mead, která napsala skvělou sérii knih s názvem "Vampýrská akademie" nebo J.K.Rowlingová a její knihy "Harry Potter" a nebo také J.Wilsonová, která napsala celou řadu knih pro mladé dívky.
Mimo literaturu také velmi ráda poslouchám hudbu, zejména rock a metal, ale poslechnu si i různé jiné žánry.
Co se týče mé povahy, podle ostatních jsem prý přátelská, ochotná, "občas" drzá, ukecaná a netrpělivá.
Přiznávám se, skoro pořád sedím u počítače, což bych sice chtěla omezit, ale nejde to xD.
Psát povídky a příběhy jsem začala před rokem a půl a myslím, že to mělo cenu!
Účasti v soutěžích: Zatím se neúčastnila v soutěžích
Úspěchy v klubu: Zatím žádné úspěchy
Profil: Ch-ienne

25. května 2012 v 23:39 Členové: A - L
Jméno: Ch-ienne
Věk: 18
Blog: http://ch-ienne.blog.cz/
Ukázka tvorby na osobním blogu: http://ch-ienne.blog.cz/1205/what-if-i-told-you
Tvorba v klubu: -
Co o sobě říká: Mám osemnásť rokov, študujem na gymnáziu a strašne dúfam, že sa mi podari preraziť na biochemickej fakulte. Od detstva som prečítal hory kníh, medzi moje obľúbené patria historické romány ako Dviate vetrom, Búrlivé výšiny, Sladká Catherine... Mám v obľube aj fantasy, najma Harryho Pottera, kežne na ňom som vyrastala už ud šiestich rokov. Milujem Stephena Kinga a jeho dokonale nedokonalú Annie v Mizérii a túžim raz vydať vlastnú knihu.
Účasti v soutěžích: Zatím se neúčastnila v soutěžích
Úspěchy v klubu: Zatím žádné úspěchy
Profil: Akiko

25. května 2012 v 23:31 Členové: A - L
Jméno: Akiko
Co o sobě říká: Už od dětství se zajímám o literaturu. Z množství knih, které se mi dostaly do rukou a přečetla jsem je, mě zaujala nejvíc sci-fi a fantasy literatura, velkou zásluhu na tom mají knihy Julese Vernea. Přes fanfiction jsem se na střední škole dostala díky kamarádce k autorskému psaní a od té doby se mu věnuji. Ačkoliv na svém kontě zatím nemám moc úspěchů, doufám, že jednou se vypracuji tak vysoko, abych mohla vydat knížku. Mezi mé nejoblíbenější spisovatele patří Michael Crichton, Rob Thurman, R. A. Salvatore, S. V. Lukjaněnko a spousta dalších. Od září je ze mě studentka Univerzity Palackého v Olomouci oboru teologická studia + žurnalistika.
Téma: Hippies

22. května 2012 v 19:50


Nevím, nevím, kolika lidem se to bude líbit, ale lepší než nic :)
Nezbývá, než pustit si Boba Marleyho a zamyslet se nad tím, jak napsat dobrou povídku, na tak stupidní téma.

Téma bylo vybráno členy klubu.

Známe vítěze!!

21. května 2012 v 12:40 Soutěž: Napiš horor a vyhraj knihu!
Je to už několik měsíců od zadání soutěže "Napiš horor a vyhraj knihu". Zúčastnilo se celkem šest nadaných pisálků našeho klubu, což považujeme za veliký úspěch, protože v době, kdy byla soutěž zadána, byla v klubu sotva jedna třetina členů. Tímto všem zúčastněným děkujeme.

Čas plynul a 17.dubna roku 2012 byly zveřejněny všechny soutěžní povídky a zároveň i odstartováno hlasování. Od prvního okamžiku jsme věděli, že to bude napínavý souboj. Po několika dnech se do vedení dostal Sheppard a Wulfric. Mnoho čtenářů se domnívalo, že závěrečný souboj o hlasy proběhne právě mezi dvěmi jedinými soutěžícími mužského pohlaví. Avšak, několik dní před ukončením hlasování, se do popředí pomalu ale jistě dostávala Sherilyn Lee.

Dopravilo se k nám celkem 116 hlasů!! Z toho více jak jednu třetinu získal vítěz soutěže. Jak to všechno dopadlo, a kdo vyhraje hodnotnou cenu, se můžete dozvědět v celém článku!

Profil: NikaRoovy

15. května 2012 v 22:17
Jméno: NikaRoovy
Věk: 12
Blog: http://nika-roov.blog.cz/
Ukázka tvorby na osobním blogu: http://nika-roov.blog.cz/1203/laska-z-hor-1-4
Tvorba v klubu: -
Co o sobě říká: Jsem (ne)obyčejná mladá dívka, která nadevše miluje knížky, ze strany autora i čtenáře. Na svém účtu už mám jednu knížku, která byla takový první pokus desetileté dívky... teď se věnuji psaní dál a nehodlám s tím jen tak přestat!
Účasti v soutěžích: Zatím se neúčastnila v soutěžích
Úspěchy v klubu: Zatím žádné úspěchy
Profil: Ellie von Blanchet

15. května 2012 v 22:16 Členové: A - L
Jméno: Ellie von Blanchet
Tvorba v klubu: -
Co o sobě říká: Napsat něco o sobě je to pro mě asi to nejtěžší vůbec. Nepatřím mezi lidi, kteří vám o sobě na prvním setkání setkání prozradí úplně všechno, spíš naopak.
Baví mě psaní. Moje články jsou často depresivní a smutné i když se tak ve skutečnosti ani necítím. Prostě se mi tak píše líp.
Co přímo nesnáším je růžová barva, "velmi inteligentní" slečny, kterým tvoří makeup snad polovinu váhy a reklamky, sonc apod. .
Účasti v soutěžích: Zatím se neúčastnila v soutěžích
Úspěchy v klubu: Zatím žádné úspěchy
Povídky na téma: Temnota

12. května 2012 v 21:39 Tvorba: POEZIE


Je to tu!
Zveřejnění všech Vašich pracích.


Téma bylo zadáno Zde.


Pozvánka: Beseda s mladými českými spisovatelkami

11. května 2012 v 19:54
Přišla nám velice zajímavá pozvánka, kterou jsme se rozhodli zveřejnit. Pozvánku zaslala Temnářka, které tímto děkujeme.

Jedná se o besedu s mladými českými spisovatelkami + křest knížky "Gjorkové: tajemství minulosti".


"Do celé věci jsme nakonec zatáhly Terezu Janišovou a Terezu Benešovou, a rozhodly se akci spojit se křtem nové knížky Gjorkové: Tajemství minulosti, jejíž autorkou je poslední zmiňovaná slečna autorka. :-)"