Prosinec 2012

Týden k nepřežití

21. prosince 2012 v 22:45 Tvorba: PRÓZA
Omlouváme se, že jsme se přes měsíc neozvali. Jsou Vánoce a také se blíží konec školního roku, a my, školou povinní, musíme pilně studovat a shánět dárky. Doufáme, že přes prázdniny se klub zase rozjede a předem vám přejeme příjemné prožití vánočních svátků a bohatého ježíška.
A abyste se zatím nenudili, přikládáme povídku od Vědmy.

AUTOR: Vědma
TÉMA: -
ŽÁNR: próza
NÁZEV: Týden k nepřežití
(fanfiction k muzikálu CATS)

"...jo, přesně. Vědma mi půjčila chatu na horách a já se chystám udělat tam pořádnou pařbu. A bych byl rád, kdyby ses tam objevila, Cass. Misto se to nemusí dozvědět. Takže o víkendu," dořekl Rum Tum Tugger a položil to. Tohle bude zaručeně nejlepší víkend celých jeho devíti životů. Urovnal si pásek, zkontroloval, zdali se orel nechystá takhle náhodou vzlétnout, a dopadl do křesla. Polštář sice byl už tolik prosedaný, že se do něj Tugger víceméně propadl, ale nebylo to ani nijak nepohodlné. A vstávat se mu taky dvakrát nechtělo. Nemuselo by to bejt špatný místo na muchlování se s nějakou kočičkou, zamyslel se Tugger. Tvrdí se, že většina mužských mozkových buněk je "tam dole". U RTT se o tom nedalo ani moc pochybovat. Otočil hlavu, aby mohl juknout z okna, a zjistil, že začalo trochu sněžit. Bezva! pomyslel si. Tak to bude i s romantikou. Zatlemil se. Chtěl ve svých myšlenkách na blížící se pařbičku pokračovat, jenže prosedané křesílko bylo tak pohodlné, že za chvíli usnul. Představy v Tuggerových snech netřeba představovat...
...

Profil: Rudolf z Falknova

21. prosince 2012 v 22:26 Členové: A - L
Jméno: Rudolf z Falknova
Věk: 34
Ukázka tvorby na osobním blogu: http://rudolfzfalknova.blog.cz/1012/kytice
Tvorba v klubu: -
Co o sobě říká: Spisovatel Rudolf z Falknova se narodil 10. ledna 1978 v Sokolově. Je autorem prozatím tří v České republice vydaných knih, ale neúnavě pracuje na dalších a dalších. Žánr, který je mu nejblíže, je pravý, nefalšovaný a plíživý horor, který se čtenáři nenápadně, přesto s velikou silou zavrtá hluboko pod kůži, kde zanechá nesmazatelné stopy. Při čtení jeho knih se může leckomu stát, že v temných koutech jindy prosvětlených pokojů spatří zvláštní a hrůzu nahánějící stíny. Sám autor své čtenáře varuje, že tyto stíny nemusí být jen výplodem jejich fantasie. Naopak "Ti démoni existují..."
Na své si přijde ale i milovník netradiční fantasy literatury plné krvavých střetů s nejrůznějšími obludami, démony a rozličnými děsy. Rudolf z Falknova mnohdy při "snění" svých příběhů úročí dlouholeté šermířské zkušenosti. Opravdu, příběhy tohoto autora nejsou pro citlivé povahy - tak pozor!
Přestože žánr, kterému se autor věnuje, je tvrdý a příběhy jsou mnohdy kruté, on sám je klidný člověk. Spokojeně a tiše žije v srdci Vysočiny společně se svojí milující manželkou Veronikou, tříletým synkem Vojtíkem a dvanáctiletou fenkou krátkosrstého jezevčíka Saborou.
Účasti v soutěžích: zatím se neúčastnila v soutěžích
Úspěchy v klubu: zatím žádné úspěchy