Profil: Rudolf z Falknova

21. prosince 2012 v 22:26 |  Členové: A - L
Jméno: Rudolf z Falknova
Věk: 34
Ukázka tvorby na osobním blogu: http://rudolfzfalknova.blog.cz/1012/kytice
Tvorba v klubu: -
Co o sobě říká: Spisovatel Rudolf z Falknova se narodil 10. ledna 1978 v Sokolově. Je autorem prozatím tří v České republice vydaných knih, ale neúnavě pracuje na dalších a dalších. Žánr, který je mu nejblíže, je pravý, nefalšovaný a plíživý horor, který se čtenáři nenápadně, přesto s velikou silou zavrtá hluboko pod kůži, kde zanechá nesmazatelné stopy. Při čtení jeho knih se může leckomu stát, že v temných koutech jindy prosvětlených pokojů spatří zvláštní a hrůzu nahánějící stíny. Sám autor své čtenáře varuje, že tyto stíny nemusí být jen výplodem jejich fantasie. Naopak "Ti démoni existují..."
Na své si přijde ale i milovník netradiční fantasy literatury plné krvavých střetů s nejrůznějšími obludami, démony a rozličnými děsy. Rudolf z Falknova mnohdy při "snění" svých příběhů úročí dlouholeté šermířské zkušenosti. Opravdu, příběhy tohoto autora nejsou pro citlivé povahy - tak pozor!
Přestože žánr, kterému se autor věnuje, je tvrdý a příběhy jsou mnohdy kruté, on sám je klidný člověk. Spokojeně a tiše žije v srdci Vysočiny společně se svojí milující manželkou Veronikou, tříletým synkem Vojtíkem a dvanáctiletou fenkou krátkosrstého jezevčíka Saborou.
Účasti v soutěžích: zatím se neúčastnila v soutěžích
Úspěchy v klubu: zatím žádné úspěchy

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama