Únor 2013

Profil: Slečna Strange

19. února 2013 v 14:33 Členové: A - L
Jméno: Slečna Strange
Věk: -
Ukázka tvorby na osobním blogu: http://zobludaria.blog.cz/1203/devcatko-ze-hrbitova
Tvorba v klubu: -
Co o sobě říká: Začala jsem tvořit hned, jak mě ve škole naučili psát. Tenkrát jsem vymýšlela svoje pohádky, kde nic nedopadalo jako v pohádkách. Potom jsem s tím nějak ale přestala a chytlo mě to až v osmé třídě a vlastně s malými přestávkami píšu až do teď. Nejčastěji píšu povídky, nemám vyhraněný žánr, prostě píšu to na, co mám chuť. A to by bylo asi všechno, co je moje nejoblíbenější jídlo, vám stejně k ničemu nebude, ale pokud to fakt musíte nutně vědět, tak zbytek o mě je na mém blogu.
Účasti v soutěžích: zatím se neúčastnila v soutěžích
Úspěchy v klubu: zatím žádné úspěchy


Aktuálně k přihláškám, tématům a dění v klubu

3. února 2013 v 13:55
Zdravím,
jistě jste si mnozí všimli, že od září začal Literární klub upadat. Opustily jsme základní školu a začaly studovat na gymnáziu. A věřte, že to opravdu není lehké. Pokud si chcete udržet hezké známky jako na základní škole, musíte studiu věnovat opravdu spoustu času. Proto Literární klub začal upadat. Přece jenom to je pouze koníček, na vzdělání záleží mnohem více.

K dnešnímu dni čeká téměř OSMDESÁT blogerů na přijmutí, či nepřijmutí do klubu amatérských pisálků. Jsme nesmírně rádi, že se klub dostal do povědomí spousty blogerů a zároveň se Vám omlouváme za dlouhé čekání a neaktivitu z naší strany.
S tím by ale měl být konec. Pokusíme se alespoň jeden den v týdnu věnovat klubu. Je to pořád lepší, než nic. Na přihláškách už pracujeme, brzy se klub zase rozjede. Ale prosíme Vás, pokud Vaše přihláška spadne do spamu, nebo ji dlouho nebereme na vědomí, neposílejte nám další přihlášku, máme v tom potom zmatek. Na všechny se dostane, i na spamy.

Mnoho z Vás se ptalo, jak to bude s tématy. Protože máme málo času, vůbec nevíme, zda s tématy opět začít, ale měnit je po velmi dlouhé době, nebo počkat na prázdniny, kdy se všechno alespoň trochu ustálí. Jaký je Váš názor?

Dále je tu soutěž DUEL!, která se u Vás stala celkem populární. Dlouho jsme nad tím uvažovali a nakonec jsme se shodli, že spolu s jarem přijde i Jarní DUEL. Máte se na co těšit!

Na závěr bychom Vám chtěli prozradit, že se rýsuje nový klubový projekt. Zatím Vám neprozradíme jeho název, ale můžete se těšit na pisálkovskou soutěž a spoustu dalšího.

Tímto bychom se Vám chtěli omluvit a slibujeme, že se klub s přichodem tepla probudí ze zimního spánku. Přejeme Vám mnoho štěstí v novém pololetí,

S přáním hezkého dne, Literární klub