Červenec 2013

Nový člen: Gura-chan

30. července 2013 v 14:18 Členové: A - L
Jméno: Gura-chan
(Rok narození: 1994)
Co o sobě říká: V hlavě mám spousty více i méně za vlasy přitažených povídek a příběhů. Žiji s nimi už dlouho a oni touží dostat se ven na světlo světa. Já jim v tom jako dobrá víla pomáhám a dávám jim život, místo toho aby ostudně zhynuly spolu se mnou jako pouhé myšlenky...Prázdninový dotazník - 5.část

29. července 2013 v 10:53
Normálně bych se tu omlouvala, že jsem se s přidáním dalšího dílu zpozdila. Což je mimochodem pravda, každý díl má vyjít ráno v 8:00 SEČ (teď jsem si vzpomněla na jednu paní, co nás v prváku nutila posílat jistá vypracování nějpozději do 18:00:00:00:00...). Vzhledem k tomu ale, jaké je vedro a tak obecně, předpokládám, že mi zpoždění odpustíte. Těm, co čtou každý díl pravidelně, se tedy Metztli omlouvá. Včera jenom koukala na poslední díl Sherlocka a ronila slzy.
No, to by snad na úvod stačilo. Ještě jednou tedy omluva. Neroztečte se, nerozpusťte se, přežijte. A příjemné počtení :)

Nový člen: Haku

27. července 2013 v 12:47 Členové: A - L
Jméno: Haku
(Rok narození: 1994)
Co o sobě říká: Jsem Haku, temné druhé já Guizmo Mallarmé a píšu o věcech, které matou a občas provokují a občas jsou divné a jiné.Nový člen: plumpox

27. července 2013 v 12:31 Členové: M - Z
Jméno: plumpox
(Rok narození: 1993)
Ukázka tvorby na osobním blogu: http://emogis.blog.cz/1301/a-pak-jsi-tu-jeste-ty
Co o sobě říká: Nejsem velkým jménem ani člověkem. Ale tady jsem. Píšu a miluju každou vteřinu, kdy žiju.Prázdninový dotazník - 4.část

22. července 2013 v 8:00
Dobré ráno,
máme za sebou údajně nejteplejší týden za posledních 60 let. Pokud vaše pokožka získala barvu uškvařeného raka, aplikujte na ni bílý jogurt. Pokud si přejete na následující dny zapomenout, stiskněte jedničku. Jste-li v obležení více částí vaší osobnosti, stiskntěte postupně dvojku, trojku a čtyřku. Pokud máte zájem o střelu do hlavy, zvolte číslo pět.
Děkujeme!

Prázdninový dotazník - 3.část

15. července 2013 v 8:00
A máme tu třetí týden prázdnin. Za chvíli skončí červenec, přijde srpne, jeřabiny zčervenají... no, to už hodně předbíháme. Zatím máme volno. Doufám, že si ho patřičně užíváte. A protože je pondělí, čeká nás třetí část prázdninové zpovědi.
Pac a pusu ;)

Nový člen: Smoke.

14. července 2013 v 19:16 Členové: A - L
Jméno: Smoke.
Rok narození: 1997
Ukázka tvorby na osobním blogu: http://lan-ell.blog.cz/1303/provazek-z-originality
Tvorba v klubu: -
Co o sobě říká:Snivá, podivná, neutuchající, spalující a děsivá, dovádivá a svádivá, taková je touha psát. Ani mě neminula.
Ocelově modrýma očima hltám svět, plnými doušky polykám krásu; až k zalknutí.
Plíce se plní vůněmi světů, které nikdy neexistovaly; až k prasknutí.
A když se dusím, veškerou krásu, nenávist, žal, zmatek a lásku vdechnu slovům. A pak lituji, že stále ještě nevyjadřují neskutečnost a ohromnost všeho, co je, bylo a bude.
Účasti v soutěžích: zatím se neúčastnila v soutěžích
Úspěchy v klubu: zatím žádné úspěchy


Prázdninový dotazník - 2.část

8. července 2013 v 8:00
Dobré ráno vespolek,
první týden prázdnin utekl až moc rychle a představa, že to takhle půjde dál, se mi rozhodně nelíbí. Každopádně tu máme pondělí a s ním odpovědi na druhou dotazníkovou otázku.
Pěkně se bavte :)

Prázdninový dotazník - 1.část

1. července 2013 v 8:00
Drazí,
máme tu odpovědi na první otázku z našeho Prázdninového dotazníku. Všem bychom vám chtěly poděkovat (ano, strašně hloupá fáze, prostě vám děkujeme). Nakonec se nám sešlo 11 mailů a protože i adminky jsou upovídané, zapojily se také, čili 13 odpovědí na každou otázku.
Krásné prázdniny a příjemné počtení :)