Prázdninový dotazník - 2.část

8. července 2013 v 8:00
Dobré ráno vespolek,
první týden prázdnin utekl až moc rychle a představa, že to takhle půjde dál, se mi rozhodně nelíbí. Každopádně tu máme pondělí a s ním odpovědi na druhou dotazníkovou otázku.
Pěkně se bavte :)

Kde bys chtěl/a ideálně žít?

Mezi elfy.

Svůj budoucí život bych nejraději viděla někde hodně daleko na dokonalém ostrově s palmami, kde všichni žijí v míru a dělají si, co chtějí. Prostě pohoda… možná jsem malinko naivní, když doufám v to, že se mi mé přání splní, ale já jsem ráda naivní.

Ideálně někde v teple na ostrově, ale nejde o to kde, ale s kým a za jakých podmínek.

Nejlépe někde v klidu, v ústraní, na samotě. Ideální by byl dům podobný Havlovu Hrádečku.

Ideálně bych ráda žila někde na jihu Kanady nebo v Austrálii. Kanada, protože se tam mluví mými oblíbenými jazyky a jazyky, které se učím. A Austrálie, protože pro mě je právě ona nový svět. Ameriku každý zná, já chci poznat Austrálii. Je jasné, že nikde nejsou ideální podmínky pro život, proto musíme hledat podle srdce. Alespoň si na tom zakládám já. Když nevíš kudy kam, zavři oči a pociť cestu sám.

Je to sice klišé, ale já jsem prostě zamilovaná do Anglie. Domek kousek od moře, kde bych mohla v klidu psát, to by bylo perfektní.

Chtěla bych žít v Anglii. Sice je známá tím, že tam neustále prší, je to tam takové "pochmurnější", ale rozhodně tam nevládne takový chaos jako tady. Možná je to zidealizovaná představa, ale po návštěvě této země jsem si řekla, že by nebylo špatné zde žít. Navíc tam nikdo nekrade pera, nebo si nestěžuje na "virózu" :D

Finsko, Tampere. Ano, i za tu cenu, že tam v zimě zmrznu. Ale já bych radši v zimě mrzla, než abych se v létě pekla, takže...

Patrně na planetě B 612. Nebo být Elizabet a žít v době Jane Austenové. Anebo možná v kouzelnickém světě Harryho Pottera. Kdo ví. Ideálních možností je tolik, že si asi nakonec nevyberu a zůstanu tady. Doma. V Jižních Čechách. :)

Částečně se mi líbí, kde žiju teď, ale rozhodně bych nebyla proti odstěhování se do nějakého většího města. Ale moc jsem nad tímhle zatím nepřemýšlela.

Nechcete mi na to odpovedať vy? Pretože ja netuším a rada sa dozviem o nejakom mieste kde by bolo ideálne žiť. Pretože podľa mňa také neexistuje....a na druhej strane je ich tak strašne veľa, že by mi na to nestačila ani večný prúd času.

A co na to adminky?
Metztli
Nevím, popravdě řečeno. Někdy si říkám, že Finsko má svůj půvab. Pak mě ale zachvátí touha po němčině (něco jako studijní deformace) a zatoužím po Rakousku nebo Německu. Faktem ovšem zůstává, že nejde ani tak o to "kde", nýbrž "s kým".

No... mně by se líbila Paříž, i když tuším, že mám o ní poněkud idealistické představy. Kadžodpádně tam rozhodně jde život pomaleji.
Nehodlám tu básnit o nějakých lesích a dřevěném domku s hromadou zvířat, že, ale myšlenka je to krásná.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama