Prázdninový dotazník - 4.část

22. července 2013 v 8:00
Dobré ráno,
máme za sebou údajně nejteplejší týden za posledních 60 let. Pokud vaše pokožka získala barvu uškvařeného raka, aplikujte na ni bílý jogurt. Pokud si přejete na následující dny zapomenout, stiskněte jedničku. Jste-li v obležení více částí vaší osobnosti, stiskntěte postupně dvojku, trojku a čtyřku. Pokud máte zájem o střelu do hlavy, zvolte číslo pět.
Děkujeme!

Jako jaké zvíře si sám/a sebe představuješ?

Drak nebo jestřáb, někdy fénix.

Já bych sama sebe viděla jako veverku. Ani nevím proč :) Prostě první zvíře, co mě napadlo.

Jako vlka.

Lenochod!

=D tak to je otázka, kterou jsme si pokládali jako děti velmi často… =D asi delfín, protože je hravý, rád si zpívá, má vedle sebe spoustu přátel a nejí lidi… =D =D jestli se ke mně něco hodí víc, tak možná surikata, ale to už asi posoudí mí přátelé… =D

Koala. Já jsem prostě koala, neptejte se proč, nevím :D

Představuji si samu sebe jako kočku, která si bezstarostně polehává v křesle, anebo si skáče do pořádných výšek a je strašně zvědavá, jako to většinou ta roztomilá stvoření dělávají. A pokud by si na mě někdo dovoloval, pořádně bych si škrábla.

Hm, když se tak zamyslím... Kočka. Je svéhlavá, nezávislá, nikoho k životu nutně nepotřebuje a když ona sama nechce, prostě s ní nic nezmůžete.

Záleží na etapě života… dlouhá léta mám zakódovaný symbol vlka. Život ve smečce mám ráda, ale když na to přijde, jsem samotář. Myslím, že mě z dětství ovlivnil Kazan a Barí (kdo četl, ví, kdo ne, jen kouká). A miluji vlčí máky. Myslím, že je to hodně symbolické a leccos se dá mezi řádky vyčíst.

Asi lemur…nebo kočka

Mačka, jednoznačne.

A co na to adminky?
Jako tygra. Je to strašně trapné, vzhledem k mému jménu. Ale vždycky jsem milovala a miluju kočkovité šelmy a tygry mám vážně moc ráda. A řekla bych, že v poslední době mě okolí přinutilo ukázat i jistou vražednou sílu a odhodlání. Nejsem na to pyšná, na druhou stranu, využívat se nenechám.

Vlk. Tedy ráda bych. Už jen proto, že vlci jsou majestátání, inteligentní a překrásní, chtěla bych se s nimi ztotžňovat. Takový charakterový vzor, jestli mi rozumíte. Když jde o představu...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Arvari Arvari | E-mail | Web | 22. července 2013 v 9:46 | Reagovat

Tak lenochod vážně pobavil... =D

2 Teeda Teeda | Web | 22. července 2013 v 10:52 | Reagovat

Mě baví ta koala :D

3 darkemperor darkemperor | Web | 23. července 2013 v 0:19 | Reagovat

Není to k článku, ale snad to bude vidět: Docela bych ocenil i klikací stávající téma, abych mohl zjistit po jaký čas to můžu odesílat. Dík.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama