Srpen 2013

Prázdninový dotazník - 9. část

26. srpna 2013 v 8:00 | NathMalorin
Tak jsem tu s dalším dotazníkem, tentokrát devátou otázkou.
Jen tak mimochodem, jak vás baví číst odpovědi členů (a čtete je vůbec)? :)
Dnešní otázka...
Kniha, kterou jsi četl/a, ale stydíš se to přiznat...

Otevřená diskuze o fotoknihách

24. srpna 2013 v 19:47
Na klubový e-mail nám přišla nabídka od fotoknih "Bontia" k otevřené diskuzi o jejich produktech. Napadlo nás, že by to mohla být zajímavá změna od soutěží a témat, a tak jsme se k projektu přidali. Pokládám vám sem dvě otázky a je jen na vás, jak na ně prostřednictvím komentářů odpovíte a budete o nich diskutovat. Také v článku budete moct najít názory nás, adminů, a já jen doufám, že se projekt uchytí.

Bontia se ptá: "Mají fotoknihy budoucnost? Jak by mohly vypadat za desítky let?


Nový člen: Myší královna

24. srpna 2013 v 18:59 Členové: A - L
Jméno: Myší královna
Co o sobě říká: Druhým rokem studuji bohemistiku na Univerzitě Palackého a strašně, strašně mě to baví,i když jsem na tak náročný obor hloupá. Číst jsem se naučila sama mezi čtvrtým a pátým rokem a od té doby jsem četla všechno, co mi přišlo pod ruku. Pak ale přišlo to svrbění rukou a flákání se po knihkupectvích ve snaze najít dokonalou knihu. Tak jsem začala psát povídky podle sebe a svrbění rukou přestalo. Nikdy jsem nic nevydala, ale vydávat knihy je můj sen. Zatím jsem ale nezralá a ještě nevím, jestli budu komerční nebo intelektuální autor. Miluju hlodavce, sovy a pivo; bojím se požárního poplachu a moje oblíbená barva je růžová. Nesnáším mainstream, obyčejné věci a nezajímavé lidi.Nový člen: Kiwi Zelená

19. srpna 2013 v 18:10 Členové: M - Z
Jméno: Kiwi Zelená
Rok narození: 1997
Ukázka tvorby na osobním blogu: http://whats-the-matter.blog.cz/1308/tanecnice
Tvorba v klubu: -
Co o sobě říká: Píšu ráda, už od malička, jen co jsem se naučila dělat písmenka. Nemůžu posoudit svou úroveň, ale baví mě to. Každá báseň pro mě má okamžik a každý příběh kouzlo.
Účasti v soutěžích: zatím se neúčastnila v soutěžích
Úspěchy v klubu: zatím žádné úspěchy


Nový člen: Pořád Skřítek

19. srpna 2013 v 16:35 Členové: M - Z
Jméno: Pořád Skřítek
(Rok narození: 1998)
Ukázka tvorby na osobním blogu: http://de.scribd.com/doc/155303169/Mimo
Co o sobě říká: Potřebujeme znát tvář, jež vypráví příběhy? Čteme-li knihu, neuvědomujeme si, že ji někdo napsal, dokud nevidíme fotku na přebale a rázem se rojí myšlenky. Trpí ten člověk nějakou poruchou, když napsal něco tak odporného? Je nedotčen láskou, když nás krmí naivními představami? Není nutné vědět, jak vypadám, kterou skupinu poslouchám a čeho se bojím. Jsem pouze šmouhou na skle a jedinou tečkou ve Svědectví.Prázdninový dotazník - 8. část

18. srpna 2013 v 8:00 | NathMalorin
Zdravím vás u dalšího dotazníku.
Dnes to nebudu zrdžovat žádnými dlouhými proslovy, jen prostě otevřete celý článek a zapřemýšlejte nad tím, jak jste odpovídali... ;)

Prázdninový dotazník - 7. část

12. srpna 2013 v 8:00 | NathMalorin
Týden sem, týden tam... a zajímá to jen mě.
Máme tu další pondělí, 8:00, spolu s další skupinkou vašich odpovědí...
Stále jsem vám za sebe ještě nepoděkovala, že se vás sešlo tolik. Děkuji vám i za to, že většina z vás si dala práci s odpověďmi a věnovala jim více než větu, pokud to bylo možné.
Ale vy už jistě chcete znát blogerské odpovědi, že.

Téma: Opuštěný strom

11. srpna 2013 v 21:05 | NathMalorin |  Témata
Krátce po zveřejnění vašich povedených prací na téma Živý stín jsem zastavila anketu u jeho zadání. Vybrali jste si téma "Opuštěný strom". Děkuji Angele, která jej navrhla (tak se mi líbilo, že jsem ho zařadila do ankety). Jakmile zveřejním tento článek, zapracuji na místě, kam budete moci svá témata zasílat a pověsím ho někam do menu.
Přála bych si, aby se vás zúčastnilo více, a ti, kteří ne, alespoň zanechali komentář u zveřejňovacího článku. Bylo by to přinejmenším milé.

Pod článkem je opět anketa, kde máte možnost zvolit zadání na příště...
Prosím, čtěte celý článek kvůli pravidlům a termínu.

Odeslané práce na téma: Živý stín

9. srpna 2013 v 13:34 | NathMalorin |  Tvorba: POEZIE
Zdravím vás. :)
Někteří z vás se ptají, proč mi to trvalo tak dlouho. Jako odpověď jsem si pro vás připravila fakt, že jsem si měsíc nemohla ani změnit tapetu na mobilu, natož se připojit na internet a pracovat na zveřejnění témat. Byla jsem prostě mimo civilizaci.
Co se prací týče, jsou povedené, ačkoliv můžu říct, že jen jedna jediná přišla v termínu, kdy měla.

Prázdninový dotazník - 6. část

5. srpna 2013 v 8:00 | NathMalorin
Zdravím vás, týden s týdnem se sešel a televize vám přináší další díl pořadu "Prázdninový dotazník"! Dnešním sponzorem jsem však já. První měsíc jsem byla mimo internet, a tak bylo vše na Metzt, no a teď... dobře, dost okecávání, užijte si blogeří odpovědi, ano?