Listopad 2014

PierRe Vesper vs. Thalia

25. listopadu 2014 v 12:00 DUEL
Z minulého týdne máme jasnou vítězku SUSSANAH. Tentokrát však vítězství leží na vás, protože dílka dorazila dvě, takže vás pod článekm čeká anketa.
Příjemné počtení :)

Sussanah vs. Vera

18. listopadu 2014 v 13:14 DUEL
První souboj druhého kola dopadl bohužel trochu jinak, blogerka Vera se omlouvá a pro nedostatek času odstupuje. Vítězí tedy Sussanah, jejíž dílko si můžete přečíst. Moje maličkost se pro změnu omlouvá za zpoždění, bohužel jsem někoho požádala o pomoc a dotyčný jaksi... nepomohl. Takže promiňte, naštěstí tu tentokrát hlasování není.
Pěkné počtení :)

Druhé kolo duelů

9. listopadu 2014 v 17:16 | Elwin Smaragdová |  DUEL
Naši milí píšící,

mám pro vás rozpis termínu druhého kola duelů a samozřejmě jméno toho, kdo automaticky postupuje do dalšího kola. Oním šťastným se stal Bocian! Gratuluju! :)

A teď tedy, nové dvojce, nová zadání, nové souboje :)
10. - 17. listopadu 2014: Vera vs. Sussanah
17. - 24. listopadu 2014: Thalia vs. PierRe Vesper
24. listopadu - 1. prosince 2014: Morell vs. ANNihilation

Zadání budete dostávat mailem v pondělí a čas budete mít do pondělní půlnoci následujícího týdne. Tentokrát ale žádné upomínky, buďto si termín sami pohlídáte, nebo budete automaticky vyřazení. Vaše dílka na blogu zveřejním v průběhu úterního dopoledne a do dalšího úterý bude běžet hlasování.

Tak jen doufám, že jsem na nic nezapomněla a přeji vám hodně sil a pevné nervy při tvoření!

Jak to bude dál

2. listopadu 2014 v 17:30 | Elwin Smaragdová |  DUEL
Naši milí,
jak jsem slíbila, tak činím - čekají vás informace k posledním kolům tohoto podzimního duelu. Nejprve bych ale všem zúčastněným chtěla poděkovat - děkuji! - protože kdyby se nám nikdo nepřihlásil, šlo by vše do kopru. Nechme ale zbytečné úvody být a pojďme raději k tomu, co vás zajímá.