Prosinec 2014

PierRe Vesper vs. Sussanah

29. prosince 2014 v 11:47 DUEL
Posledních několik dní starého roku a s nimi i další duel. Jako obvykle najdete pod článkem anketu, ve které rozhodnete o vítězi.

Šťastné a veselé

24. prosince 2014 v 15:02
Naši milí,

přejme vám krásné svátky plné pohody a radosti a do nového roku jen to nejlepší, štěstí, zdraví, lásku a spokojenost, ať vás múza neopuští! My samozřejmě doufáme, že nám zachováte přízeň i v novém roce a budete s námi mít trpělivost, ač si dáváme závazek, že se polepšíme :)

Za nezdárný LK
Elwin Smaragdová :)


Nový člen: Pulsar

21. prosince 2014 v 15:19 Členové: A - L
Jméno: Pulsar
Rok narození: 1991
Co o sobě říká: Jsem studentka filosofie a ve volném čase (kterého by - jen tak mimochodem - mohlo být o dost víc!) píši povídky, respektive romány, protože nejsem schopná vsunout svou představu příběhu jen na několik stran...
Nadevše miluji fantasy (Cwiek, Neomillnerová, Sapkowsky, Rowlingová...) a tímto směrem se také ubírá veškerá má tvorba, která je mírně ovlivněna mou další úchylkou - mytologií a pověstmi.
Ti, co mě znají tvrdí, že jsem vtipná, přátelská, originální a jedinečná :D
Prozatím jsem psala jen "do šuplíku", ale před rokem jsem začala vkládat na internet. Bohužel nepřicházely komentáře, které by mi ukázaly chyby (případně klady) díla.

Třetí kolo duelů

14. prosince 2014 v 17:35 | Elwin Smaragdová |  DUEL
V posledním souboji vyhrála s jasnou převahou ANNihilation, které tímto gratulujeme! :) Týden následující bude tentokrát bez soubojů, za což se omlouvám, bohužel, školda mi nedává jinou možnost, díkybohu ale pak začne zkouškové a já tím pádem budu moct duely konečně pořádně ohlídat.

ANNihilation vs. Morell

2. prosince 2014 v 12:00 DUEL
S dalším týdnem další duelový souboj, v tomto kole již poslední. Z minulého kola se po napínavém souboji stává PierRe Vesper! Gratulujeme :)