Třetí kolo duelů

14. prosince 2014 v 17:35 | Elwin Smaragdová |  DUEL
V posledním souboji vyhrála s jasnou převahou ANNihilation, které tímto gratulujeme! :) Týden následující bude tentokrát bez soubojů, za což se omlouvám, bohužel, školda mi nedává jinou možnost, díkybohu ale pak začne zkouškové a já tím pádem budu moct duely konečně pořádně ohlídat.


Co se soutěžních dvojic týče, vypadalo by to asi takhle (námitky včas přijímám ;)):
22. - 28. 12.: Sussanah vs. PierRe Vesper
29. 12. - 4. 1.: ANNihilation vs. Bocian


Zadání zůstává stejné, pošlu vám fotku a vy budete mít týden na vytvoření nějakého skvělého díla. Tentokráte se vrátíme k neděli jakožto dni, kdy ode mě obdržíte zásilku, já zas budu vaše dílka očekávat do nedělní půlnoci posledního dne (tj. 28. prosince a 4. ledna), na blogu je najdete v průběhu pondělí, nejlépe tedy do 12:00 ;)
Je mi jasné, že můžete mít na Vánoce něco naplánovaného a z toho důvodu se prosím ozvěte buďto do komentářů, nebo na mail, abychom vše včas vyřešili a nehrozilo, že někdo nepošle nic, protože nebyl čas.

A poslední poznámka ke sborníku, který jsem vám slíbila. Ne, neruším svůj slib, spíše jde o to, že hotový bude nějak k březnu a to z toho důvodu, že potřebuji pomoc přítele, který bohužel zrovna drtí na státnice. Ale sborník bude, možná i s komentářem k jednotlivým fotografiím :)

Pěknou neděli a poklidný týden!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ANNihilation ANNihilation | Web | 16. prosince 2014 v 22:02 | Reagovat

Já teda nic nenamítám. :) Snad to časově vyjde i všem ostatním, zkouškové nám nezatemní hlavy (což se pravděpodobně stane, ačkoliv nápady chodí zpravidla tehdy, když není čas na jejich realizaci, tak by to mohlo být ku prospěchu)a povede se duely dotáhnout do konce.
Jsem hrozně zvědavá, jak bude sborník vypadat! Úplně jsem zapomněla na to, že ses o něm v mailu zmiňovala. A to mě přitom ten nápad nadchl.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama