Únor 2015

Témata

15. února 2015 v 16:26 | Elwin Smaragdová |  Témata
Možná to začalo vypadat, že bude zase ticho, ale nenechte se zmást, neházím na vás bobek. Spíš jsem jen přemýšlela, taky doufala v další komentáře a návrhy a protože nic nepřišlo, tak jsem se rozhodla využít toho, co napsali někteří.

Vzhledem k tomu, že se minimálně tváříme jako klub pro pisálky, bylo by vhodné, abyste vy jakožto členové měli možnost si tu vyzkoušet psát na různá zadání a dostat odezvu. A toho se budeme držet a z toho budeme vycházet. Na každý měsíc dostanete zadání, na které nám můžete poslat svoje dílka. Na mail vám pošlu obrázek a odkaz na písničku, bude na vás, zda si vyberete obrazovou nebo hudební inspiraci, nebo klidně obě. Během onoho měsíce pak budete moci svá dílka zasílat na klubový mail a já je tu zveřejním s tím, že se je pokusím i okomentovat, co se mi líbilo, co ne a tak. Pokusím, ano? Nic neslibuju, začíná mi semestr. Samozřejmě je tu i prostor pro vás, abyste komentovali a hodnotili, protože jenom tak se můžete zlepšit.

Je tu ještě jedna lehce ošemetná věc a to vaše aktivita. Samozřejmě chápu, že přednost má váš osobní blog a váš život, to plně akceptuju, navíc to tak mám také. Na druhou stranu ale není možné, abychom měli x stovek členů a aktivních bylo 10. Ano, asi budu vaši aktivitu vyžadovat, protože jinak to nepůjde. Ale všechno dám ještě v čas vědět.

Všem návrhům a nápadům jsem otevřená a přístupná, takže kdyby kdokoliv cokoliv, pište :)

Krásnou neděli!

Výsledky duelu

2. února 2015 v 11:40 DUEL
Sama jsem byla zvědavá, kdo vyhraje, protože oba soupeři patří ke špičce, co se v tvorbě týče, jak jinak si také vysvětlit, že se dostali až do finále. Nakonec bylo vítězství jasné.
Na PRVNÍM MÍSTĚ se umístila ANNihilation s 28 hlasy!

ano, ANNihilation, TY!DRUHÉ MÍSTO obsadil úžasný poeta PierRe Vesper!

A TŘETÍ PŘÍČKU obsadila Sussanah! Juhuuu!!!Tak jo. Vítězům patří gratulace a ovace, všem zúčastněným zároveň obrovský dík, protože bez vás by to nešlo :)

( gify zcizeny z hlubin tumblr.com)

Evoluce? Nebo raději revoluce?

1. února 2015 v 12:00 | Elwin Smaragdová
Nač zastírat, duel je ideální k rozporudění života a snad to i tenrokrát vyšlo. Protože nic netrvá věčně, i ten náš se nachýlil ke konci a zůstává otázkou, co teď. Protože, víte, musíme si vyjasnit pár věcí.