Evoluce? Nebo raději revoluce?

1. února 2015 v 12:00 | Elwin Smaragdová
Nač zastírat, duel je ideální k rozporudění života a snad to i tenrokrát vyšlo. Protože nic netrvá věčně, i ten náš se nachýlil ke konci a zůstává otázkou, co teď. Protože, víte, musíme si vyjasnit pár věcí.


Členů bambilion, ale aktivita?
To je asi první zásadní problém. Když se kouknete na seznam členů, zjistíte, že je nás opravdu hodně, ale kolik je vás aktivních jsme viděli v duelu. Nic moc, povím vám. Protože, upřímně, myslím, že někteří se hlásí čistě ve víře zvýšené návštěvnosti, na čemž sice není nic špatného, ale vidina lichá. Pochybuju, že ikonka je takovým lákadlem, ale možná tomu jenom nerozumím.
Co ale s tím? Povyhazovat ty neaktivní? Jasně, jenže oni si pak podají přihlášku a dopadne to stejně. Vyžadovat aktivitu? To je takové zvrácené. Nevím, co s vámi, s námi, s klubem.

Adminky
Hehe, to je taky veselá kapitola. Vypsaných je nás tu dost, reálně to je už nějakou dobu jenom na mně. Víte, já měla na počátku všeho jen přijímat nové členy, což mi stále zůstalo. Pak ale zmizela An a pomáhála mi Nath, se svými tématy, na které jste posílali dílka. Ale ta je teď taky potichu. O těch ostatních se vyjadřovat nemůžu, za dobu mého působení nebyli aktivní, konec.
Nebudu se tvářit jako světice, všichni víme, že na vás občas zapomenu, něco zatrolím a tak vůbec, tedy - omlouvám se. Jenže víte jak, špatně se investuje čas do něčeho, co vám ho příliš nevrací. Tedy, ten poslední duel mi udělal radost, psali jste, včas posílali a tak. Za to díky!

A co dál?
Máte vy sami nějaké nápady na to, co byste v klubu chtěli vidět? Co byste tu chtěli mít? Jsem tomu všemu otevřená, stále přemýšlím nad razantní změnou stránek a taky nutností upravot pravidla pro přijímání nováčků. V posledních přihláškách jsem měla 2 úvahy, nic proti úvaze, ale nedá se srovnávat úvaha a povídka. U toho prvního nemusíte vynaložit ani minimální fantazii a napíšete brilantní úvahu (ač to nebyl případ přihlášek), u toho druhého se musíte snažit víc a ani pak to nemusí vyjít, ale. Obávám se, že úvahy tu nemají co dělat, nevím, nejsem si jistá, budu to muset nechat uležet.
Také je tu možnost udělat si rozhovory se členy stávajícími i novými. Těm novým už to nabízím, poslední přijatá členka mi na začátku měsíce poslala informace a jak vidíte, stále jsem to nezpracovala. Ale je to možnost, jak se víc přiblížit. Tedy, pokud by se vám líbila.
Jenže, co dál? Duely nemůžeme dělat do nekonečna, i proto, že by to bylo velmi monotématické a mohli bychom se rovnou přejmenovat na zápasnický klub. Nějakou dobu jsme s Nath přemýšlely i nad tím, vést klub trochu více osobním způsobem, jenže na takové to deníčkoidní vypisování máme svoje místa a sem se to as příliš nehodí. Ale samozřejmě se můžete více zapojit vy. Přečtete knížku a napíšete recenzi? Teoreticky si tu na to můžeme udělat rubriku.
Koukněte, já vážně nevím, nemám nápady, nic. A proto se ptám vás jako členů.
Co tu chcete vy?
Jak si to dál představujete?
Jakékoliv náměty a poznatky, prosím, budu nesmírně šťastná.

Vaše docela nejistá a zmatená
Elwin
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 darkemperor darkemperor | E-mail | Web | 1. února 2015 v 16:22 | Reagovat

Já bych klidně vyžadoval tu aktivitu. Zavedl psaní na téma, klidně stylem obrázku, jak to sloužilo pro duel, nebo třeba nějaké písničky.
Vždyť čím se pisálek zlepšuje, no přece psaním.

To, jestli někdo něco na to téma pošle, je druhá věc, ale za zkoušku by to stálo.

A s recenzemi na knihy taky souhhlasím.

2 Elwin Smaragdová Elwin Smaragdová | E-mail | Web | 2. února 2015 v 11:42 | Reagovat

[1]: ty seš úžasnej :) ne, myslím to vážně, protože jsi zase aktivní a tak.
Dobrá tedy, uvidíme, co napíšou ostatní, ale asi to bude jediná možná cesta, vyžadovat aktivitu. Nápad s písničkou se mi líbí a máš pravdu, jen psaním se lze zlepšit :)
Recenze - super!
Ještě jednou díky!!!

3 darkemperor darkemperor | E-mail | 2. února 2015 v 14:51 | Reagovat

Zas tak super nápad to není. A i když je to celkem blbý, tak bych se ze začátku zaměřil na kvantitu a až potom na kvalitu. Ta snad přijde sama. :-)
Udělat si prostě v mejlu skupinu pro všechny z LK a posílat to hromadně. Každou odpověď pak zveřejnit.
Jestli bys chtěla pomoci klidně bych mohl dělat korekci některých textů.

Napiš mi samostatně na mejl a nějak se domluvíme.

4 Arvari Arvari | E-mail | Web | 3. února 2015 v 10:17 | Reagovat

Já se přiznám, že jsem klub nějak přestala řešit hlavně z toho důvodu, že prostě tak nějak nestíhám. Mám problém fungovat i na vlastním blogu, natožpak se ještě zapojovat jinde. Omlouvám se, ale prostě to tak je. Je to krize, kdy se musím nutit pomalu ke každýmu druhýmu článku, a trvá už dlouho. Plus teda musím říct, že mě nijak zvlášť nemotivovalo, když jsem se kdysi účastnila duelu (nebo čeho že to), dala jsem si s tím celkem práci, a protistrana se neobtěžovala svoji povídku ani poslat... =/

Co se týče toho, co sem dávat, napadlo by mě jen jedno. Když je to teda jakože klub pro psavce, co takhle nějaký tipy týkající se psaní? Možná recenze na knížky o tvůrčím psaní? Prostě něco, co může člověku v psaní pomoct...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama