Duben 2015

Nový člen: Clair

22. dubna 2015 v 18:22 Členové: A - L
Jméno: Claire
(Rok narození: 1997)
Říká o sobě: Jsem knihomolem, bláznem a snílkem. Jestliže něco skutečně miluji, pak je to literatura a její tvoření. Psaní se sama věnuji prakticky od okamžiku, kdy jsem pochopila funkci písma a od té doby na něm pracuji zhruba tři hodiny denně (jsem i editorkou na portále StudentPoint.cz a tuto práci skutečně miluji). Nejvíce se vyžívám v postpoetických textech, trpím mírnou cyklofreníí a podle toho také ty mé vzdušné monumenty vypadají. Nejradši ze všeho kritizuji negramoty, sním o jídle a jím před spaním.

Představujeme další autorku aneb Michaela Brunnerová

18. dubna 2015 v 21:13 | Elwin Smaragdová |  Doporučujeme
Technika má své výhody a jednou z nich je kontakt. Ať už vám píšou známí nebo cizí lidé, vždy se dozvítě něco nového. Na náš facebook před týdnem přišla zpráva a ta vedla k níže uvedenému článku. Představíme v něm spisovatelku různorodých žánrů. Tak se pohodlně usaďte a užijte si další výlet do světa fantazie.

Druhá půlka dubna

15. dubna 2015 v 12:00 | Elwin Smaragdová |  Témata
První dva týdny utekly jako voda a máme tu druhou půlku měsíce a s ní nová témata. Vzhledem k vaší závratné aktivitě pro vás mám drobné překvapení, které se aktivnějším jedincům odhalí při přečtení pokynů k vyplnění přihlášky.

První půlka dubna

1. dubna 2015 v 12:00 | Elwin Smaragdová |  Témata
Nové zadání platí od 1. dubna (a ne, vážení, není to apríl) do 15. dubna včetně. Pokud nějaká dílka zašlete, zveřejním je do konce měsíce, jako to ostatně bylo v březnu. Do předmětu mailu prosím napište, podle čeho jste psali.
Příjemnou zábavu!