Červenec 2015

Duelový sborník

24. července 2015 v 12:00 | Elwin Smaragdová
Uplynulo už hodně času od konce posledního duelu. Spousta z vás na něj již pravděpodobně zapomněla a další spousta zapomněla raději. My ale nezapomněli a ze snů nás občas budil nesplněný slib o sborníku. Slib, který by bylo velmi dobré splnit, když je většina práce již hotová a chybí vlastně jen takové drobnosti, že. A tak se zrodila drobná věc, na jejíž stažení najdete na konci článku odkaz. Ano, bohužel sborníček neobsahuje všechna díla duelu z velmi rozmanitých důvodů, přičemž ne všechny jsou pochopitelné. Ve výsledku je tím nejdůležitějším jeho existence a náš splněný slib a trochu ulehčení svědomí.
Do budoucna bychom takovéto sborníky rádi tvořili více. Klidně i na různá témata, aby byl vidět nějaký výsledek a abychom se tak nějak my všichni měli čím pochlubit a při pohledu zpět viděli hmotný důkaz.
Užijte si čtení!


Srpnová změna

23. července 2015 v 18:51 | Elwin Smaragdová
Už to tu dlouho nebylo, já vím, ptala jsem se naposledy před začátkem léta. A protože opakování je tatíček moudrosti, zkusím to znovu.

Nový člen: Łuce

20. července 2015 v 20:58 Členové: M - Z
Jméno: Łuce
(Rok narození: 2000)
Říká o sobě: Ako väčšina blogerov, trávim väčšinu času písaním.Píšem rada o fantasy a som taká veselá osôbka zvyčajne.Milujem čítanie kníh v zime zabalená v deke s horúcim čajom a v lete to je zase na terase domu u babky s limonádou na stole.Mám zápisník... emmm... denník, skicar - všetko na čo si spomeniem, lenže v jednom.Zapisujem si tam každý svoj nápad, každý môj krok, pretože nikdy neviem, kedy sa mi môj životný príbeh môže hodiť do príbehu. :) :)


Témata na druhou polovinu července

16. července 2015 v 21:11 | Elwin Smaragdová |  Témata
Pěkný prázdninový podvečer, doufám, že užíváte volna :) mám tu nová zadání do konce července, tak se vám snad něco bude líbit a inspiruje vás.
Létu a psaní zdar!

Nový člen: Elizabeth B.

10. července 2015 v 18:00 Členové: M - Z
Jméno: Elizabeth B.
Rok narození: 1995
Ukázka tvorby: Hviezdy vo veršoch
Co o sobě říká: Som blogerka, snílek no najmä dievča, čo miluje písanie a čítanie kníh. Písanie básní sa stalo mojou súčasťou a tým doslova žijem. Všetko to, čo vo svojom srdci cítim sa odráža vo veršoch, to, kým som.


Hledá se logo

5. července 2015 v 15:27 | Elwin Smaragdová
Naši milí,

ač se jedná o klub literární a tím předpokládáme, že jste nadaní slovem, přesto bychom pro vás měli úkol. Náš klub prochází menšími změnami a jednou z nich je i logo. Zatím žádné nemáme, ale hledáme a tím se dostáváme k vašemu úkolu. Máte-li chuť a čas, pusťte se do toho. Žádná omezení tu nejsou, krom nutné souvislosti s tématem našeho klubu. Své návrhy posílejte na klubový mail do konce letních prázdnin, tedy do 31. srpna. Vše pak na stránkách zveřejníme a v anktetě vybereme to nejlepší.


Témata na první polovinu července

1. července 2015 v 20:41 | Elwin Smaragdová |  Témata
Pěkný prázdninový podvečer,
sice v anketě hlasovalo jen pár lidí, ale výsledek je jednoznačný. Máme tu témata na prní polovinu měsíce, snad vás něco inspiruje. Svá dílka opět zasílejte na mail do 15. 7. a nezapomeňte napsat svou přezdívku a čím jste se inspirovali :)