Říjen 2015

10 slov - Gura-chan

11. října 2015 v 9:43 Témata
Lov myšlenky

Většina myslí má podobu nějakého rozsáhlého přírodního území. Vyprahlé pouště, hustého lesa… dokonce i ledových krajin plné sněhu, jež nepřestává hustě padat. Je to prostor, který uměla využít. Terén se dal přečíst, dalo se v něm stopovat, dalo se odhadnout, kterým směrem se cíl vydal a kde se pravděpodobně bude ukrývat.
Tohle však nebyla jedna z těch myslí.

10 slov - Septima Severa

10. října 2015 v 9:29 Témata
Venku se smrákalo a kůň byl dlouhou cestou znaven natolik, že svého jezdce nedonesl dál než k vývěsní tabuli zájezdního hostince na jediné hlavní cestě, která protínala osadu od severu k jihu. Zájezdního hostince? Spíše jen další špinavý pajzl na bývalé čilé obchodní stezce, kterou už přes osm desetiletí žádná kupecká karavana nevyužila. Co paměť obyvatelům toho zapadákova sloužila, nezabloudila sem ani místní banda otrhanců, co si občas v okolních lesích políčila na osamělé cestovatele a dobrodruhy.

Nový člen: zuska janiš

6. října 2015 v 21:06 Členové: M - Z
Jméno: zuska janiš
(Rok narození: 1977)
Říká o sobě: Nkrom toho, že cesta je cíl, jak tisíckrát různě řečeno, tak můj cíl je česko-slovenské psaní o věcech všedních i nevšedních, všedním i nevšedním způsobem pro sebe i pro ostatní :-)

Témata na říjen

6. října 2015 v 10:01 | Elwin Smaragdová |  Témata
Moji milí,
na duel se vás nepřihlásilo dost, tím pádem se nekoná. Ale všem zájemcům děkuju :) A protože je potřeba psát a psát a zkoušet a zkoušet, na říjen bycch vám dala zase klasická témata. Co se listopadu týče, napište do komentářů, co byste rádi.